Zákaznícka podpora
starostlivosť o zákazníkov

Na úspešné fungovanie každej spoločnosti je dôležité, aby poskytovala svojim zákazníkom potrebnú starostlivosť a podporu.

Vhodnou voľbou, ako poskytnúť primeranú starostlivosť o zákazníkov a zákaznícku podporu v správnom čase, je zákaznícka linka – služby zákazníkom.

Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti prevádzky zákazníckej podpory a starostlivosti o zákazníkov zúročíme vo váš prospech a poskytneme vám komplexné služby na tej najvyššej úrovni. Pre každého nášho klienta zabezpečujeme prevádzku CRM systému na mieru, v ktorom evidujeme relevantné informácie o volajúcich zákazníkoch, a tieto mu poskytujeme v pravidelných reportoch.

 

Vďaka tomuto systému lepšie spoznávate svojich zákazníkov, ich potreby a požiadavky. Samozrejmosťou je možnosť prevádzkovať linku zákazníckej podpory nepretržite a vo vami vybraných jazykových mutáciách. Keďže chceme zabezpečiť našim klientom najvyššiu možnú kvalitu starostlivosti o zákazníkov, využívame špičkové technológie, ktoré nám umožňujú efektívnejšie dosahovať klientom stanovené ciele.

Medzi technologické služby, ktoré našim klientom poskytujeme, patria napríklad: Total Recording – nahrávanie každého telefonátu, IVR (automatický hlasový systém) či zabezpečené spojenie s klientom, aby sme predišli akémukoľvek úniku citlivých informácií.

 

Na kvalitu všetkých telefonátov dozerajú naši špecialisti zákazníckej podpory, ktorí jednotlivé hovory znovu počúvajú a následne spolu s operátormi analyzujú, vďaka čomu vieme neustále zvyšovať ich kvalitu, a tým aj spokojnosť volajúcich zákazníkov. Naše referencie a skúsenosti v oblasti starostlivosti o zákazníkov a zákazníckej podpory vám na požiadanie radi odprezentujeme. Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku na využívanie služieb nášho call centra v oblasti služieb zákazníkom.

Kontaktujte nás!

    Viac o GDPR>

    Ak vás prezentácia našej firmy zaujala

    Kontaktujte nás